منو
سبد خرید

سرفیس استودیو

سرفیس استودیو| سرفیس کار
سرفیس استودیو| سرفیس کار
سرفیس استودیو
انتخابی برای حرفه ای هایی که حرفه ای فکر میکنند

اگر به دنبال خلاقیت هستید، لازم است محیط کار الهام‌بخش خود را ایجاد کنید.

یک محیط کار مدرن، ذهن را به سوی افکار جدید و نوآورانه نیز سوق می‌دهد. در حقیقت، برای شناخت افراد خلاق باید گاهی اوقات به محیط کار آن‌ها سر زد؛ خلاقیت باید در تمام جنبه‌های زندگی این اشخاص انعکاس یافته باشد.

سرفیس استودیو تکمیل کننده‌ی فضاهای کاری شیک، خلاقانه و مدرن است. در واقع، با خرید سرفیس استودیو، چهره‌ و انرژی محیط کار خود را کاملاً دگرگون کرده و فضا را برای پیاده‌سازی ایده‌های نوآورانه‌ی خود آماده خواهید کرد.
در 26 اکتبر سال 2016، مایکروسافت محصول جدید خط تولید مایکروسافت سرفیس را رونمایی کرد: اولین رایانه‌ی رومیزی که تماماً توسط مایکروسافت تولید شده بود. تا کنون دو نسل از محصول Microsoft Surface Studio، سرفیس استودیو 1 و سرفیس استودیو 2، به بازار عرضه شده است. در واقع، خرید سرفیس استودیو به معنی تهیه‌ی بهترین تجهیزات تکنولوژیک است.

در این بخش شما را با ویژگی‌های مشترک و منحصر به فرد سرفیس استودیو آشنا می‌کنیم.

به آرامی دست خود را روی صفحه نمایش 28 اینچی سرفیس استودیو قرار دهید، اندکی فشار وارد کنید و صفحه نمایش را در شیب دلخواه خود تنظیم کنید. اکنون در بهترین زاویه‌ی دلخواه خود می‌توانید هر آنچه را که می‌خواهید، ایجاد کنید.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد سرفیس استودیو فضای ذخیره‌سازی درایو حالت جامد (SSD) آن است. در این مورد تنها دو گزینه در اختیار دارید: 1TB یا 2TB. مایکروسافت این واقعیت را به خوبی درک کرده که انسان‌های خلاق به فضای بازی برای کار نیاز دارند. به همین دلیل، در کنار فضای ذخیره‌سازی بالا، حجم حافظه‌ی رم 16GB تا 32GB را تدارک دیده است، تا کاربر با کمبودی مواجه نشود.

سرفیس استودیو، برخلاف سایر محصولات مایکروسافت سرفیس، با وزن 56/9 کیلوگرم تولید شده است. یعنی این سرفیس کاملاً یک رایانه‌ی رومیزی و بهترین گزینه برای تکمیل فضای کار خلاقانه‌ی نوآوران است.

این رایانه همچنین به پردازشگر هسته‌ای قدرتمندIntel مجهز شده و در هنگام خرید سرفیس استودیو می‌توانید در بین نسل‌های مختلف این پردازشگر دست به انتخاب بزنید.

سرفیس استودیو

 

راهنمای خرید سرفیس استودیو

Microsoft Surface Studio هنوز هم قدرتمندترین محصول مایکروسافت سرفیس به شمار می‌آید. صفحه نمایش 28" PixelSense در واقع یک صفحه نمایش لمسی دارای 5/13 میلیون پیکسل رنگی است، که ریزترین جزئیات را با کیفیت بسیار بالا به نمایش می‌گذارد. بنابراین می‌توانید کوچک‌ترین نقاطی را که با قلم سرفیس ایجاد می‌کنید، با دقت ناظر باشید. در این بخش شما را با نسل‌های مختلف سرفیس استودیو آشنا می‌کنیم.

 

اگر می‌خواهید فضای کار خود را با رایانه‌ای شیک و مدرن تکمیل کنید که به خوبی با ایده‌های نوآورانه‌ی شما سازگار شود، خرید سرفیس استودیو 2 را توصیه می‌کنیم. تکنولوژی‌های به‌کار رفته در این نسل سرفیس استودیو آن را به رایانه‌ی قدرتمند تبدیل می‌کند که توان پاسخ‌گویی به تمام نیازها را دارد. چه مشغول صفحه‌آرایی یک کتاب پر از گرافیک باکیفیت باشید یا طراحی یک جهان مجازی، خلاقیت شما با کار کردن با صفحه نمایش لمسی با کیفیت سرفیس استودیو 2 افزایش خواهد یافت. تمام اجزای سخت افزاری و نرم افزاری این رایانه به‌منظور الهام‌بخشی و فعال‌سازی ایده‌های خلاقانه‌ی یکپارچه طراحی شده‌اند.

سرفیس استودیو 1 تفاوت زیادی با همتای نسل دومی خود ندارد. در واقع با خرید سرفیس استودیو 1 تمام امکانات سرفیس استودیو 2 را در اختیار خواهید داشت. سرفیس استودیو 1 دارای یک صفحه نمایش درخشان بزرگ است که به سادگی از یک رایانه‌ی رومیزی به یک استودیو تبدیل می‌شود. این یک واقعیت است که ذهن انسان در حالات مختلف درجه‌های مختلفی از خلاقیت را نمایش می‌دهد. آیا هنگامی‌که یک قلم در دست دارید بهتر ایده‌پردازی می‌کنید یا وقتی‌که در مقابل صفحه نمایش نشسته و به تفکر می‌پردازید؟ سرفیس استودیو 1 را می‌توانید به سادگی با نیازهای خود سازگار کنید.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

نام
آدرس ایمیل
شماره تماس
پیام