منو
سبد خرید

سرفیس دوو

سرفیس دوو| سرفیس کار
سرفیس دوو| سرفیس کار
سرفیس دوو
سرفیسی جادویی برای آنانکه رویا می سازند
قلم سرفیس|سرفیس کار ایربادز | سرفیس کار

ماموریت مایکروسافت کمک و همراهی به هر کاربر یا سازمانی است و برای رسیدن به این امر تلاش میکند تا با تولید محصولات متنوعی بتواند نیاز هر کدام از کاربرانش را برطرف سازد. در همین راستا ، تیم سرفیس به طور خستگی ناپذیری در ساخت مجموعه ای از دستگاه ها متناسب با انواع کاربری تلاش نمود در سال گذشته محصولات Surface Book 3 ، Surface Go 2 ، Surface Laptop Go ، یک Surface Pro X جدید و البته اولین سرفیس دو صفحه نمایشی خود را (Surface Duo) را در 2 اکتبر 2019 معرفی کرد و به طور رسمی در 10 سپتامبر 2020 منتشر و وارد بازار کرد.

این دستگاه به طور کلی به عنوان یک تلفن هوشمند در نظر گرفته می شود ، اما مایکروسافت خود تمایلی به استفاده از این اصطلاح برای توصیف این محصولش را ندارد به همین منظور از آن به عنوان جدیدترین عضو خانواده سرفیس یاد می کند. سرفیس دوو قصد دارد تا با جادوی ویژه خود، نقطه تلاقی سخت افزار و نرم افزار را در کف دست کاربران خود قابل لمس نماید، برای این منظور تلاش نمود که سطح جدیدی از بهره وری تلفن همراه را فراهم سازد و نیاز کاربران به صفحه نمایش بزرگتر را کاهش دهد. با استفاده از برنامه های پیشرفته مایکروسافت 365 ، امکان استفاده از دو صفحه نمایشگر به صورت مجزا و اجرای چند برنامه در یک زمان مانند مشاهده ایمیل و تقویم در یک نمایشگر و مشاهده و حضور کنار همکاران در تیم خود به صورت آنلاین در بخش دیگر نمایشگر را فراهم آورده است.

پتانسیل خارق العاده ای در این دسته از دستگاه های جدید وجود دارد که می تواند مرزهای بهره وری و خلاقیت را در دستگاه تلفن همراه از بین ببرد و همینطور خلاقیت کاربران را برانگیزد، دوو با قابلیت صفحه نمایشگر تاشو این امکان را برای کابران فراهم میکند که بتوانند از امکانات و راحتی یک تبلت 8.3 اینچی استفاده کنند و یا برای بر طرف کردن مشکل حمل و نقل یک تبلت با تاکردن صفحه نمایشگر آنرا به یک تلفن همراه 5.6 اینچی تبدیل کنید ، مشاهده هم زمان و اجرای چند برنامه با هم و کنار هم وجود داشته باشد حس بسیار دلنشینی را ایجاد میکند،تصور کنید که در حین رانندگی هستید و برنامه مسیر یابی خود را فعال کرده اید و در عین حال میخواهید هم مسابقه فوتبال تیم محبوب خود را هم تماشا کنید، دوو این امکان را برای شما به سادگی فراهم میکند تا با قلم های فوق العاده حرفه ای surface pen ، در دفترچه خود یاداشت کنید و یا در صفحه دیگر در جلسه آنلاین کاری خود حضور داشته باشید، یا دو وب سایت را همزمان باز و مشاهده کنید تا بتوانید محتوایشان را مقایسه کنید و عملکرد شگفت انگیزی را برای بهینه سازی تجربیات خود در دو صفحه نمایشگر داشته باشید.طی چند ماه اخیر مایکرو سافت سعی نمود بهبودی در عملکرد امنیتی و نرم افزاری برای کل سیستم عامل Android داشته باشد و به همین دلیل مایکروسافت سومین اندروید ISV بزرگ در جهان شد. برخلاف محصولات قبلی مایکروسافت که دارای سیستم عامل مانند ویندوز 10 بوده اند ، Surface Duo به جای آن سیستم عامل Android را اجرا می کند و این امکان را برای تمام کاربران خود فراهم ساخته است که علاوه بر دسترسی به برنامه های موجود در دنیای اندروید ،امکان استفاده و نصب بیشتر برنامه های خود مایکروسافت از جمله برنامه محبوب و کاربردی خود Microsoft Office، Microsoft Teams،Microsoft Authenticator،Intune Company Portal و غیره را نیز داشته باشند.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

نام
آدرس ایمیل
شماره تماس
پیام