منو
سبد خرید

سرفیس گو

سرفیس گو| سرفیس کار
سرفیس گو| سرفیس کار
سرفیس گو
فارغ از زمان و مکان، قدم بردارید

در عصر ارتباطات، ایجاد و حفظ روابط در هر موقعیتی بسیار ثمربخش خواهد بود. می‌توان گفت که جامعه‌ی بشری به مرحله‌ای از پیشرفت رسیده که لازم است در هر زمان و هر مکانی ارتباطات خود را گسترده‌تر و مستحکم‌تر سازید. شرکت مایکروسافت، سرفیس گو را برای پاسخ‌گویی به همین نیاز طراحی کرده است. سرفیس گو، کوچک‌ترین محصول خط تولید مایکروسافت سرفیس است و امکانات یک لپ‌تاپ را در کوچک‌ترین و در عین حال رضایت‌بخش‌ترین سایز ممکن گرد آورده است. در واقع، خرید سرفیس گو این امکان را فراهم می‌آورد تا در هر موقعیت زمانی و مکانی بتوانید امور را انجام داده و روابط خود را تقویت کنید.

از سوی دیگر، امروزه تأثیرات مثبت وسایل دیجیتال بر ذهن کودکان و نوجوانان برای همگان مشخص شده است. در واقع سرفیس گو بهترین گزینه‌ای است که می‌توانید برای فرزندتان انتخاب کنید. در این سرفیس تمام امکانات و نرم افزارهای مورد نیاز کودکان و نوجوانان فراهم شده است. با خرید سرفیس گو می‌توانید با ابزارهایی مانند OneNote فرایند یادگیری را تسریع کنید؛ می‌توانید به Surface Go Type Cover متصل شوید و تجربه‌ی تایپی ایده‌آل را در هر زمان و هر مکانی داشته باشید؛ و می‌توانید یادداشت‌های خود را بنویسید، تکالیف مدرسه را انجام دهید، نقاشی بکشید و یا با قلم سرفیس مستقیماً مشغول رنگ‌آمیزی شوید.

تا کنون دو نسل از Microsoft Surface Go به نام‌های سرفیس گو 1 و سرفیس گو 2 عرضه شده‌اند. در ادامه‌ی این بخش قصد داریم شما را با امکانات مشترک نسل‌های مختلف این محصول مایکروسافت سرفیس آشنا کنیم تا بتوانید فرایند خرید سرفیس گو را آگاهانه‌تر انجام دهید.

سرفیس گو از صفحه نمایش 10 و نیم اینچی استفاده می‌کند، که موجب تسهیل کامل حمل آن می‌شود. با این حال، می‌توانید به راحتی روی صفحه نمایش باکیفیت این وسیله بنویسید، نقاشی کنید، در وب به جستجو بپردازید و ... . یکی دیگر از ویژگی‌های سرفیس گو طول عمر باتری آن است. این سرفیس در هر بار شارژ تا 10 ساعت قابل استفاده است. یعنی تنها با یک بار شارژ تقریباً می‌توان تمام طول روز را با آن مشغول کار بود.
گفتنی است که سرفیس گو به رم‌های 4GB یا 8GB و پردازشگر هسته‌ای فوق سریع نسل هشتم Intel مجهز است. در واقع، با وجود گرافیک Intel® UHD Graphics 615 باید گفت که خرید سرفیس گو بهترین انتخاب برای کودکان و نوجوانان و نیز اشخاصی است که می‌خواهند یک وسیله‌ی توانمند را همیشه و در هر مکانی همراه داشته باشند.
همچنین، سرفیس گو به انواع حسگرهای مورد نیاز از قبیل حسگر روشنایی محیط، شتاب‌سنج، ژیروسکوپ و مغناطیس‌سنج مجهز شده است.راهنمای خرید سرفیس گو

می‌توانید سرفیس گو را در انواع حالت‌ها استفاده کنید: صفحه نمایش سرفیس گو را روی کیبورد جداشدنی آن تنظیم کنید و به عنوان یک لپ‌تاپ از آن استفاده کنید. کیبورد را جدا سازید و سرفیس گو را در دست بگیرید و به عنوان یک تبلت از آن استفاده کنید. پایه‌ی فلزی سرفیس گو را باز کرده و آن را روی سطح قرار دهید و به عنوان یک استودیو از آن لذت ببرید. Microsoft Surface Go طوری طراحی شده است که در هر زمان و هر مکانی بهترین خدمات را به کاربر ارائه دهد.

اگر به صفحه نمایش لمسی اندکی بزرگ‌تر، 5/10 اینچ، علاقمند هستید که هم‌زمان قابلیت حمل بسیار آسان را داراست، خرید سرفیس گو 2 را توصیه می‌کنیم. نسل دوم سرفیس گو به امکانات قوی‌تری مجهز شده است. برای مثال می‌توان به رزولوشن بهتر، طول عمر بیش‌تر باتری و ... اشاره کرد. سرفیس گو 2 در واقع بهترین انتخاب برای حفظ امنیت خانواده‌ نیز هست. این سرفیس امکاناتی از قبیل محدودیت زمانی صفحه نمایش تحت مدیریت والدین، کنترل مخارج و فیلتر محتوا را به اضافه‌ی فضای فراوانی برای ذخیره‌ی عکس‌ها، ویدیوها و موزیک‌ها در اختیار کاربران قرار می‌دهد.


اگر هم به وسیله‌ای نیاز دارید که تمام امور روزانه‌ی خود را با آن انجام دهید، خرید سرفیس گو 1 را توصیه می‌کنیم. این محصول مایکروسافت سرفیس از عملکرد یک لپ‌تاپ برخوردار است، با سیستم عامل Windows 10 Home در حالت S استفاده می‌کند و ... . با این حال، طول عمر باتری سرفیس گو 1 معادل 9 ساعت است، که اندکی پایین‌تر از سرفیس گو 2 است. این سرفیس به سرعت خود را با موقعیت مکانی کاربر در خانه، مسافرت یا هر مکان دیگری سازگار می‌کند.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

نام
آدرس ایمیل
شماره تماس
پیام