منو
سبد خرید

کیف و کاور

برند: مایکروسافت مدل: کیف و کاور
جنت بریف برای راحتی مصرف کننده در سه حالت کاور ، کیف دستی و دوشی تغییر پیدا میکند و استفاده میشود . gent محصول شرکت wiwu با کیفیت بالا از پارچه ی مرغوب ساخته شده که در برابر آب بارون و گردو غبار مقاوم میباشد . اندازه ی این کیف 13.3 اینچ میباشد که مناسب سرفیس ، مک بوک و لپتاپهای اولترا تا اندازه..
690,000 تومان
برند: مایکروسافت مدل: کیف و کاور
مقاومت در برابر ضربه با قاب سرفیس پرو ، جنس بدنه از چرم PU ساخته شده است .مناسب برای سرفیس پرو 4 ، 5 ، 6 ، 7 جایگاه قلم سرفیسقرار گیری کامل دستگاه به همراه کیبورد و حتی بدون کیبورداستفاده ی راحت از ورودی و خروجی های دستگاه..
549,000 تومان
برند: مایکروسافت مدل: کاور سرفیس پرو
این کاور یکی از مقاوم ترین محافظ های بدنه مایکروسافت سرفیس موجود در دنیاست که 35 سال تجربه ی شرکت کنزینگتون در زمینه ی قفل و امنیت ، کیف و کاور های مقاوم در برابر ضربه است . این شرکت در سن ماتئو کالیفرنیا آمریکا قرار گرفته است .BlackBelt Surface GO  مخصوص سرفیس گو طراحی شده به گونه ای ک..
1,700,000 تومان
برند: مایکروسافت مدل: کاور سرفیس پرو
این کاور یکی از مقاوم ترین محافظ های بدنه مایکروسافت سرفیس موجود در دنیاست که 35 سال تجربه ی شرکت کنزینگتون در زمینه ی قفل و امنیت ، کیف و کاور های مقاوم در برابر ضربه است . این شرکت در سن ماتئو کالیفرنیا آمریکا قرار گرفته است .BlackBelt Surface Pro  مخصوص سرفیس پرو طراحی شده به گونه ای که ..
2,300,000 تومان
برند: مایکروسافت مدل: کیف و کاور
کاور «جی سی پال» مدل «Jasper» اختصاصی برای سرفیس با گواهی شرکت مایکروسافت ساخته شده که در ابعاد مناسب و وزن کم برای محافظت از سرفیس تا 13 اینچ تولید شده است. این محصول که از جنس چرم وگان ممتاز است تا یک عمر از دستگاه محافظت کند . داخل کاور طوری طراحی شده که تمام لوازم مورد نی..
1,680,000 تومان
مدل: کاور سرفیس بوک
خصوص سرفیس بوکهای 2 و 3 جنس بدنه چرم وگان مرغوبمحافظت از 2 قسمت (بالا ) ال سی دی و ( پایین ) قسمت کیبوردقابلیت جدا کردن 2 قسمت ..
1,320,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email
Phone
Comments